Keskustan kansanedustajat Pohjois-Pohjanmaa ja Kainuu

NIILO KERÄNENkeranen_niilo-3_kasvokuva1.jpg

niilo.keranen@eduskunta.fi

www.niilokeranen.com

facebook

Avustaja Mari Kälkäjä

050 3872656

mari.kalkaja@eduskunta.fi

ULLA PARVIAINEN                                                          parviainen_ulla-3_kasvokuva1.jpg

ulla.parviainen@eduskunta.fi

www.ullaparviainen.fi

facebook

Avustaja Juha Ahtonen

050 5740146

juha.ahtonen@eduskunta.fi

JUHA PYLVÄSpylvas_juha-3_kasvokuva1.jpg

juha.pylvas@eduskunta.fi

www.juhapylvas.fi

facebook

Avustaja

Puhelin:

@eduskunta.fi

ANTTI RANTAKANGASrantakangas_antti-3_kasvokuva1.jpg

antti.rantakangas@eduskunta,fi

www.rantakangas.fi

facebook

Avustaja Janne Mäkinen

(09) 432 4147

janne.makinen@eduskunta.fi

JUHA SIPILÄsipila_juha-2_kasvokuva1.jpg

juha.sipila@eduskunta.fi

www.juhasi.fi

facebook

Avustaja Janika Tikkala

050 574 1703

janika.tikkala@eduskunta.fi

TAPANI TÖLLItalli_tapani-3_kasvokuva1.jpg

tapani.tolli@eduskunta.fi

www.tapanitolli.fi

facebook

Avustaja Niina Riihiranta

(09) 432 4180

niina.riihiranta@eduskunta.fi

MIRJA VEHKAPERÄvehkapera_mirja-3_kasvokuva1.jpg

mirja.vehkapera@eduskunta.fi

www.mirjavehkapera.fi

facebook

Avustaja Tiina Kovalainen

(09) 432 4023

tiina.kovalainen@eduskunta.fi

KAINUU:

MARISANNA JARVAmarisanna_jarva1.jpg

marisanna.jarva@eduskunta.fi

www.marisanna.fi

facebook

Avustaja Mari Maier

050 384 7275

mari.maier@eduskunta.fi

TIMO KORHONENkorhonen-timo.jpg

timo.korhonen@eduskunta.fi

timo.korhonen.fi

Avustaja Riikka Pirkkalainen

050 512 2238

riikka.pirkkalainen@eduskunta.fi